Mūsų pagrindinis tikslas – suteikti klientams Vokietijoje galimybę senatvę leisti savo namuose, nuoširdžiai jiems padedant gyventi įprastą gyvenimą, atliekant kasdienius buities darbus. Dažnai mūsų darbuotojai jiems tampa daugiau nei tik pagalbininkais, o nepamainomais kompanionais, vertingais patarėjais, net gerais juos išklausančiais draugais.

Augindami Vokietijos veiklą per daugiau nei 10 metų laikotarpį sukūrėme tvirtus ryšius su darbuotojais, Vokietijos partneriais bei klientais. Labiausiai didžiuojamės sukauptu neįkainojamu patirties bagažu. Kai kurie dalykai laikui bėgant kinta, tačiau senjorų priežiūros srityje daugelis vertybių išlieka – empatija, atjauta, nuoširdus rūpestis, jautrumas, sąžiningumas, kantrybė…

Turėdami ilgametę darbo su seneliais patirtį Smalininkų senjorų namuose ir kasdien iš itin arti matydami visą sudėtingą darbo su senjorais „virtuvę“, – dar labiau suprantame Vokietijoje dirbančius darbuotojus, galime jiems patarti ir padėti išspręsti iškylančias situacijas. Vis dar pasitaiko atvejų, kada darbuotojai nepasitiki firmomis ir jose dirbančiais vadybininkais, galvodami, kad „sėdintys kontorose prie kompiuterių“ apie jų̨ darbą̨ nieko nenusimano… Galime jus patikinti – mes gyvename šiuo darbu!

Kasdien Smalininkų senjorų namų koridoriuose sutikdami senjorus ir kolegas, mes tiesiogiai susiduriame su šio darbo vingrybėmis ir subtilybėmis. Visų situacijų sprendimus diktuoja tiesiogiai įgyta patirtis šioje sferoje.  Tai vienas didžiausių mūsų įmonės stiprybių.