Vadovaujant pirmiesiems vadovams Editai ir Gintautui Navickams VšĮ Smalininkų senjorų namai oficialiai duris atvėrė 2010 metais spalio 1 dieną, Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną. Tuomet čia apsigyveno pirmieji gyventojai. Šiuo metu čia nuolat gyvena 26 senjorai.

Neilgai trukus vadovai nusprendė veiklą plėsti ir jau 2011 metais atsirado nauja verslo kryptis – senjorų priežiūra Vokietijos klientų namuose, bei darbas fabrikuose.

2014 metų liepą įmonės vairą perėmė vyriausioji vadovų dukra Milda Lukoševičiūtė Vasiliauskienė su vyru Dariumi Vasiliausku. Jie iki šiol sėkmingai vadovauja ir puoselėja Smalininkų senjorų namus lyg savo vaiką, o su kolektyvu sukūrė itin glaudų ir šiltą ryšį, lyg šeimoje. Pirminis sukurtas darbuotojų branduolys sėkmingai darbuojasi senelių namuose iki šių dienų.

Vokietijos klientai netruko pastebėti ir teigiamai įvertinti lietuvaičių darbštumą, atsakingumą, ir nuoširdžiai atliekamus darbus, tad palaipsniui išaugo darbuotojų poreikis Vokietijos senjorų šeimose. Milda ir Darius Vasiliauskai 2017 metų pradžioje nusprendė plėsti šią veiklos kryptį ir jai kuruoti priėmė naujų darbuotojų – vadybininkes Giedrę Kapturauskę ir Ingridą Rukšnytę Sukurienę, bei buhalterę Ireną Orlienę. Vėliau prie Vokietijos veiklos prisijungė dar dvi puikios vadybininkės, kuruojančios darbuotojus bei klientus Vokietijoje – Sandra Pčalinienė ir Vilma Bunikienė. Dokumentų vingrybėse nuolat sukasi Valda Beinarienė, o buhalteriją kuruoja Odeta Štreimikienė.

Geriausiai mūsų augimą įprasmina skaičiai: 2017 m. į 17 Vokietijos šeimų buvo komandiruojami apie 30 darbuotojų. 2018 metais 50 šeimų jau darbavosi apie 60 darbuotojų, o 2022 metų pradžioje klientų skaičius viršijo 100, o individualios priežiūros darbuotojų virš 200!