Papildoma VšĮ Smalininkų senjorų namai veikla – slaugytojų komandiravimas darbui į Vokietijos šeimas. Šio pobūdžio veiklą vykdome nuo 2011 m. Turime patikimus partnerius Vokietijoje, tvirtus ryšius su klientų šeimomis. Nuolatos palaikome kontaktą su darbuotojais, padedame spręsti įvairias situacijas.

Darbo pobūdis:
Komandiruojami darbuotojai apgyvendinami šeimose, kuriose reikia prižiūrėti senyvo amžiaus asmenį (-is):  rūpinimasis kliento kasdiene higiena, bendravimas, slauga, buities darbai ir pan. Darbo pobūdis priklauso nuo kliento būklės, gyvenimo būdo. Darbo sąlygos aptariamos su darbuotoju iš anksto.

Įdarbiname asmenis iš bet kurios Lietuvos vietos. Atlyginimas – nuo 1500 Eur. (atskaičius mokesčius) ir priklauso nuo slaugomo žmogaus sveikatos būklės.

Reikalavimai darbuotojui:
Nuoširdumas, sąžiningumas ir supratingumas, vokiečių kalbos žinios, patirtis senelių slaugoje. Privalumas: vairuotojo pažymėjimas.

Darbas įvairaus pobūdžio, priklausomai nuo slaugomo asmens sveikatos būklės.  Visada gauname išsamų žmogaus sveikatos aprašą apie jo ligas ir esamą būklę, apie jo pomėgius ir kasdienę veiklą.
Darbo vietų turime įvairiuose miestuose ir regionuose.
Darbuotojus įdarbiname Senjorų namuose Lietuvoje ir siunčiame darbui komandiruotėje į konkrečią šeimą, todėl darbuotojui priklauso visos socialinės garantijos: atostogos, nedarbingumo laikotarpis (esant sveikatos sutrikimui), stažas.

Savo darbuotojus aprūpiname socialinėmis garantijomis (darbo stažas, mokamos atostogos, nedarbingumo išmokos, A1 forma, ir kt.).

Įdarbiname adresu: Nemuno g. 51, Smalininkai, Jurbarko rajonas, LT-74223.
Visą platesnę norimą informaciją galima gauti:
El. paštu – info@senjorunamai.eu
Telefonu: +370 65810188 (Giedrė), +370 65056901 (Sandra), +370 635 36420 (Vilma)